Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Profesionální vysavače Starmix

Prodej a servis

Společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) jako výhradní distributor pro ČR prodává vysavače značky STARMIX a zametací stroje HAAGA a provádí údržbu, záruční a pozáruční servis této techniky. Jako servisní organizace držíme výhradní zastoupení a poskytujeme autorizovaný servis a dodávky náhradních dílů, příslušenství a spotřebního materiálu pro vysavače Starmix a zametací stroje HAAGA.

vysavače STARMIX                                                zametací stroje HAAGA

Díky síti poboček PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) v Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové obsluhujeme zákazníky po celé republice.

S výběrem vhodného typu vysavače STARMIX pro řemeslníky, případně vysavače STARMIX určené pro úklid nebo zametacího stroje Haaga s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z divizí společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně nebo Hradci Králové. Zde se také můžete informovat o možnostech předvedení stroje.

Vysavače a veškeré příslušenství STARMIX nabízíme také na našem e-shopu PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.)

prodej vysavačů stramix  Prodej vysavačů a příslušenství STARMIX

Poptávka

aaa